EGE HAZIR YİYECEK

1991 yılında aile şirketi olarak hikayesini yazmaya başlayan Ege Hazır Yiyecek, bugün hem yurt içi hem de yurt dışında paketli hazır yiyecek sektörünün önde gelen firmalarından olup, bu yolda emin adımlarla büyümesini sürdürmektedir. Bu büyük yapı içinde, hem yıllardır ürettiği geleneksel ürünlerini üretmeye devam etmekte hem de sürekli Ür-Ge ve Ar-Ge çalışmaları ile yeni ürünler geliştirmektedir. Müşteri ya da ülke talepleri doğrultusunda pek çok özel talebe de hızlı şekilde cevap vermektedir.

Prensibimiz ürünlerimizi en kaliteli, en sağlıklı ve hijyenik şekilde, el emeği ile evde hazırlanmış lezzette, ambalajlamada da son teknolojiyi kullanarak üretmektir. Ürünlerimiz 100’ün üzerinde çeşitle ve 3 farklı tür ambalajda tüketicinin beğenisine sunulmaktadır. PP, Kavanoz ve Teneke seçenekleri ile farklı pek çok gramajda paketleme yapılabilmektedir.

Mezzet markamız ile birlikte, PL olarak da Dünya’nın pek çok noktasında market raflarında, Horeca kanalında sağlıklı ürünlerimizle yerimizi almış bulunmaktayız.

Aslında tek bir cümle ile kendimizi anlatmamız mümkün;

“Hayal ettiğiniz lezzetleri pakete koyduk.”